| TurnOn a întrebat:

Cum iti albesti dintii? ceva care sa mearga va rog si in max 10 zile. merci! + funda!

6 răspunsuri:
| Ancutsa a răspuns:

Buna! Am auzit de la cineva ca functioneaza si cu bicarbonat, acum nu stiu daca are si efecte. M-ai informeaza-te pe net happy.

| VLΛD a răspuns:

Incearca cu sare de lamaie thinking

| gki1980 a răspuns:

Sare de lamaie, bicarbonat sau clatire de 2 ori pe zi cu ulei, timp de 10 min, pana uleiul devine ca o spuma. substanta rezultata e toxica, ai grija sa n-o inghiti. e destul de gretoasa metoda, dar e foarte buna!

| Astaroth a răspuns:

Cu sperma.

| stapanullumii a răspuns:

Incearca cu pasta si cu periuta. la multi merge aceasta ''reteta'' secreta...

| MeElla a răspuns:

De fiecare data cind iti speli dintii(seara si dimineata) pui cite 2-3 picaturi de otet.pe.s. nu te spala de multe ori pe zi cu otet iti va slabi smaltul dintilor...