| MotanulVerdeVIRA a întrebat:

Cum pot afla numele unei persoane daca ii stiu adresa?... adica pe google maps stiu unde sta... Ploiesti Bloc 8A etaj 3 apartament 12.
doar ca daca caut ma pune in engleza.
asa ca vreau de la voi variante romana DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Ce ce dracu' ai postat adresa unei persoane pe internet? straight face

| MotanulVerdeVIRA explică (pentru Minks):

De fapt e strada frasinet blocul 8A. dar stii cumva cum pot afla numele persoanei de acolo?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci si citesti la interfon.

| cristi9c a răspuns:

Sigur ca poti. te duci frumos la usa, suni(ca asa e frumos) si intrebi respectos cum il/o cheama.

PS. Nu prea te duce mult capul daca ai scris adresa persoanei respective pe net.

@ Si ca sa iti raspund la intrebare fara sa fiu ironic. bineinteles ca nu se poate afla de pe net. e la mintea cocosului.