| CattanyMihai778 a întrebat:

Salut tovarasi, vreau sa ma dezabonez de la internet(e vorba de pc)si vreau sa stiu daca pot downloada sau exista program offline strazile Bucurestiului, daca caut o adresa spre exemplu un fel de google maps offline?

9 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Cauta pe net, offline maps for windows si o sa gasesti mai multe softuri.

| doctorandus a răspuns (pentru viavo):

Sygic in Microsoft Store.

| viavo a răspuns (pentru doctorandus):

Sunt sute, trebuie doar sa aleaga.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce bine ar fi daca ai folosii macar 1 limba, pe care sa o stii bine... ai torturat si romana si engleza.
Tu vrei harta interactiva dar care sa nu fie conectata la internet, ceea ce este posibil doar daca cumperi un navigator cu licenta de folosire., care costa cateva sute de dolari.
O alta varianta este sa folosesti "Google map" dar ai musai nevoie de internet pe telefonul mobil.
O a treia varianta este sa umbli cu harta de hartie, dar sa-ti faci planuri de acasa, ca sa stii in mare pe unde mrgi, fiindca sofand, nu te poti uita pe harta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hartile de la google se pot downloada

| doctorandus a răspuns:

Here We Go, pentru Android, eventual iPhone.

| NLS a răspuns:

Pe Android sunt cel putin 2-3 aplicatii foarte bune offline.
Maps.Me
MapFactor Navigator
si HereWeGo

Eu le folosesc ca navigator, dar merge si sa cauti strazi.

| fana1vulpitza2000 a răspuns:

Daca te dezabonezi de la net nu o sa mai poti intra pe TPU si pe Facebook