| MotanulVerdeVIRA a întrebat:

Vreau sa aflu numele unei persoane dar stiu doar ca are o fetita pe nume alexia si stiu unde sta! Daca ii stiu adresa cum ii pot afla numele?

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Mai greu de aflat. Daca stii adresa exacta si daca mai stii si telefonul, incearca la numerele fixe de telefon.Sunt pe internet.Sau daca stii adresa exacta vezi numele la casuta postala sau la lista cu intretinerea.

| drogh a răspuns:

Exista un program numit politie.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum.

| MotanulVerdeVIRA explică (pentru anonim_4396):

De fapt pot dar imi trebuie un program special!
Am cautat PANA AM DISPERAT, dar am gasit multe rezultate foarte aproape de adevar. doar ca m-am plictisit si vreau sa las pe altii.

| cosmin655 a răspuns:

Nu poti sa te duci la el acasa?