| silviu_4058 a întrebat:

Cum pot dobandi forta (nu muschi)? ce exercitii trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Greutati mari, serii putine, faci masa. Greutati mici, serii multe faci forta, si te fibrezi. Pa!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Forta este data de muschi.Fa tractiuni la bara fixa, flotari, genuflexiuni.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Cel mai bun pentru a face muschi ar fi alergatu, datu cu bicicleta cu rolele, si poti sa iei doua sticle de doua kg si sa faci tractiuni pentru ati intari muschi la mainiwinking.
PaPa puP