| Stefan2809 a întrebat:

Cum pot organiza o petrecere, adica cum o pot organiza, ce ar trebui sa aiba pentru copii de 12-13 ani?

Răspuns Câştigător
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Pai depinde unde o faci.
Eu la 12-13 ani mergeam la petreceri la mall-ul din ora...biliard, bowling, tort si acasa.
Am fost asta vara la petrecerea unui baiat[14 ani laughing ], si-a facut-o acasa.
A fost distractie maxima, am jucat laspte gros, v-ati-ascunselea ne-am amintit de fapt de copilarie cand aveam 6-7 ani si ne ascundeam unii de altii.

2 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Animatoare, bauturi alcolice...laughingrolling on the floorlaughing

| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns:

Culori,balonase (de sapun sau gonflabile din alea), si confetti.plus alte decoratii colorate.Plus cake si dulciuri