| Șttefania a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa plecam din tara? Nu mai suport tara asta de **** care nu stie sa aprecieze animalele. VREAU SA PLEC!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să plecăm cu toții și România va fi ștearsă de pe harta lumii!
Ai făcut o obsesie.
Pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Te simti neapreciatasad?

| ahlrh a răspuns:

Le explici cum stă treaba, dacă vor înțelege atunci ții se v-a îndeplinii dorința.Dar în primul rând trebuie să aveți și niște bani, adică ceva asigurat.

| FurniciCoapte a răspuns:

Si unde ai vrea sa pleci? in Spania sau Italia, ori in America de Sud?
Poate parintii tai nu vreau sa plece deoarece ei trebuie sa se lupte cu toate grijile care vor aparea odata cu mutarea vostra in alta tara.
Succes si nu uita ca esti roman(ca).happy

| oanacatalina a răspuns:

Ar trebui sa ii convinga sistemul... Dar daca nu vreti sa plecati, inseamna ca sunteti un caz fericit pentru ca aveti o viata decenta in Romania, ceea ce e rar...

| Șttefania explică:

Da Promotie. Chiar ma simt asa

| hax0r a răspuns:

Du-te in china

| Andreeutza_4852 a răspuns:

Buna.
Eu zic mai bine sa ramai in Ro. Si eu am vrut sa plec. Si parintii au fost de acord. Si acum stau in Viena. Si e foarte nasol. Adica numai am niciun prieten e o alta lume, e foarte ciudat. Si, si eu iubesc animalele foarte mult. Dar astia sunt oamenii.nu se gandesc ca si ele sunt niste fiinte care trebuie sa traiasca.