| Exmee a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.Cum sa-mi conving parintii sa plecam la mare?

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Pai daca le-ai spus si nu au vrut, poate aveti probleme financiare. sau ei au probleme personale si nu puteti merge. asteapta pana la anul sau pleaca cu niste prieteni tongue

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

laughing atatea intrebari am vazut: cum sa conving. Trebuie sa te porti frumos si sa le ai de inteles ca vrei sa te ditrezi vara asta, le bati apropouri: Of daca nu mergem nicaieri nu am incotro decat sa ies cu gasca la fumat. Sigur o sa iti faca bagajele imediatlaughing.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si care e motivul pentru ca nu vor sa mearga?

| Danutul22 a răspuns:

Pai..nu vor din unele motive, cum ar fi lispa banilor poate.:S

| lorena15 a răspuns:

Asa: hai mama haii mama, haiii mama laughing