| BRoxana a întrebat:

Aveti ceva ideei de cum sa o conving pe mama sa ma lase la un party la care nu vreaa sa ma lase rolling eyes?

Răspuns Câştigător
| emillie a răspuns:

Daca nu merge cu convinsu' si facutu' a tot ce vrea ea, te sfatuiesc sa-ti iei o prietena care macar pare asa, mai cumintica, si sa o aduci odata la tine acasa, poate mai povesteste cu mama ta despre petrecere, o asigura una altawhistling. Dar cum am zis, sa PARA cumintica (daca chiar n-ai prietene cuminti)big grin.
Daca nu, fa greva foameilaughing.

4 răspunsuri:
| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai ai putea sa o rogi mult, mult si sa ii spui ca si alte ete merg.
Spune-i ca mai mergi si tu din cand-in-cand si sa te lasa macar acum.
Ii poti spune ca te aduce cineva chiar daca nu o facelaughing).
La mine merge.
Noroc:*!

| timioros a răspuns:

Spune-i la mama ta ca o sa faci tot ce spune ea timp de o luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu poti sa o convingi, nu ii zice ca mergi la party, spune-i ca mergi sa dormi la o prietena.thinking

| denisa_7783 a răspuns:

Poti sa o rogi sau sa ii promiti ceva incearca nu sunt sigurahappy