| anonim_4396 a întrebat:

Cum sai spum baiatului care imi place ca il iubesc?

8 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
Eu zic sa-i spui direct in fata, daca va zice nu, asta este viata merge inainte!
Bafta!

| wforweirdo a răspuns:

Voi chiar nu înțelegeți că a iubi nu este același lucru cu a place?

| apocalipsa25 a răspuns (pentru wforweirdo):

Stiu ce inseamna a iubi si a place sunt 2 lucruri complet diferite...dar eu am avut in vedere ca il iubesc

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, oricând îţi poţi lua inima în dinţi iar totul va veni de la sine, toţi am trecut prin asta iar cu puţină speranţă vei avea tot curajul să-i mărturiseşti, sunt sigur că poţi!
Succes şi îţi doresc mult noroc în dragoste, să-ţi îndeplineşti visul.
O seară frumoasă!

| Against a răspuns:

Il iei de manuta, il duci intr-un loc retras si ii spui "Stii, eu te iubesc" si pleci laughing

| STR1K3R a răspuns:

Iti spun un mod cu care il dai pe spate
1.zi ca il iubesti
2.dai un sarut pasionalwinking

| liviu1234 a răspuns:

In fata sau prin alta persoana...