| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am sweetim si vr as scap de >el:"laughingcum fac?

Răspuns Câştigător
| olymessi a răspuns:

START->CPanel->Add or remove programs-> si il dezinstalezi de acolo

4 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Intri in control panel si ii dai remove dupa care astepti sa il dezinstaleze si dai restart la comp si gata! funda?

| UsErNaMeTPU a răspuns:

Intri in 'control panel',; add or removing programs 'sau in romana cum ai windowsul si alegi din lista swetimul tau dand 'uninstal' sau dezinstalare! succes! plz funda

| Stefanutz14_4551 a răspuns:

Start - settings - Control Panel - Add or Remove Programs, cauti acolo SweetIm si dai remove tongue, cpl big grin

| tiamdatmaxim a răspuns:

Da click pe Start -> Control Panel -> Add/Remove programs. selectezi de acolo sweetim si il dezinstalezi happy