| UnSimpluRoman a întrebat:

Cum vi s-a parut aceasta vacanta de primavara si ce parere aveti ca incepe scoala...rolling on the floor?

8 răspunsuri:
| AntoniaRules a răspuns:

Pararea mea e ca vacanta de primavara a fost prea scurta.Si cum adica, neau lasat liberi astazi si nu toata saptamana?!?
Astia is profesorii, n-ai ce face! :<

Oricum, abia asteptam sa ma trezesc la 6, sa merg la scoala si sa primesc teme! sad
Yuppy! sad sad sad;(;(

| UnSimpluRoman explică (pentru AntoniaRules):

Mda pe mine m-a luat in forta din prima zi...parca nici nu a fost vacanta ca la toate orele am scris de mi-am rupt mana rolling on the floor

| AntoniaRules a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Te cred! In ce clasa esti?

| AntoniaRules a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Ne tin la scoala 5-6 ore in care am putea face multe(orice in afara de scoala) happy.
La noi astazi au lipsit vreo sase care erau in excursie undeva.Sa le fie rusine si la profesori, ca nici unul no avut bunul simt sa ne intrebe ce am facut in vacanta! sad

| UnSimpluRoman explică (pentru AntoniaRules):

Hmm...daca ma gandesc bine nici pe noi nu ne-a intrebat de vacanta...

| AntoniaRules a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Eu a 8-a. happy

| UnSimpluRoman explică (pentru AntoniaRules):

Scuze ca raspund asa tarziu dar nu prea am mai intrat pana acum rolling on the floor sunt mai mare big grin