| anonim_4396 a întrebat:

Cum zice si categoria...plictisealaaa!
Voi credeti in fantome, spirite, extraterestii?
Ca auzisem de la prieteni niste chestii stranii, oare or fi adevarate?thinking
Am mai vazut filmutele si povesti pe CrimeTimelaughing.

Răspuns Câştigător
| roberta_3262 a răspuns:

Hello! Mie imi plac ff mult chestiile astea`h:X

Pai cum sa-ti zic eu fantomele nu exista decat spiritele. Spiritele sun sufletele oamenilor care nu au putut sa treaca liniistiti de partea cealalta a celor 2 lumi: a VIILOR si a MORTILOR...ma rog poate nu tea interesat asa de tare.

Despre Zona 51 (cu extraterestrii blah blah) mai bine decat sa dau copy paste iti dau un site si video:

http://shaman70.ablog.ro/2006-12-09/o-descriere-a-zonei-51.html

Apropo. cica ZONA 51 e atat de secreta in cat daca cineva il intreaba pe presedintele Americii sau pe cineva de la F.B.I etc. nu recunosc ca exista.

VIDEO ma socat un pic intreviul cu extraterestrul dar nu cred totul

http://www.220.ro/......Pr0WLKumD/

Mda sper ca tia plk cat de cat.sunt si celelalte parti (din video)...

Byez!

6 răspunsuri:
| roberta_3262 a răspuns:

Stiu ca nu-i infricosator doar ca am ramas pic pe ganduri.

| iKatherin a răspuns:

Eu cred.
În spirite, in fantome mai puţin dar în extratereşti da!batting eyelashes

| DOGinthecartie a răspuns:

Nu.nu sunt adevarate sunt invntate de a le fie oamenilor frica cei care cred in ele/ei...le lipseste o piulita din cap...toate sunt fanteziitonguetongue

| Alex_7125 a răspuns:

Da existawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie cam frica sa ma uit la videolaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

***...nui infricosator-.-