| PanaitAnaSofia a întrebat:

Dacă afară sunt 20-22 de grade, poți face baie în mare?

Răspuns Câştigător
| BlueButterfly97 a răspuns:

Cred ca e prea rece apa sa faci baie, sa nu racesti. Si eu am vrut sa merg azi la mare dar e frig sa stai in costum de baie, apai sa intri si in apa.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu pot, tu... cine stie

| sierra1 a răspuns:

Ce te-ar impiedica? O răceală?

| minrest a răspuns:

Si apa marii, cat are, ca doar in mare intrii, nu faci baie pe nisip?

| PainTech a răspuns:

Dupa scaderea aceasta brusca de temperatura pariez ca apa marii e mai calda decat temperatura de afara. Totusi eu zic sa nu...

| raMLesS a răspuns:

Baia se face acasa, de ce sa poluezi apa marii cu spuma ce se scurge de pe tine? rolling on the floor