| papuciirupti a întrebat:

la multi ani IONILOR si IOANELOR :*-sanatate si tot ce isi doresc...
am facut o comanda la altex aseara si nu m-au sunat azi. am facut-o online si imi apare acolo in contul meu la comenile mele cu un numar, ma rog. am primit si mail.
este validata?
daca da cand ar fi posibil sa ajunga?

14 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai probabil mâine o să ajungă.

| papuciirupti explică (pentru OnuOnulică):

Astept cu nerabdare, asa sa fie.

| J0B0MAT a răspuns:

Salve.
LMA all.
Eu n-am facut la altex, dar am facut pe alte site-uri dar daca zici ca ai primit e-mail cu confirmarea, da, e valida comanda.Ar trebui sa scrie in pe site sau in mail in cate zile iti va ajunge.
Ai putea sa ii suni tu sa ii intrebi mai multe.

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Sa ii sun? rolling on the floor
iti bati joc de mine? rolling on the floor)) (am incercat sa dau comanda prin telefon dic cauza unor disconforturi creata de site-ul lor si mi-au raspuns dupa 25 min, precizez ca acelasi operator in doua zile diferite, pnm poate au doar unul, trist)
imi place poza ta rau :*. te reprezinta? laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Atunci da-le reply la e-mailul ala.
Multu', multu' kiss
Si mie big grin
O ador pe Katniss si Hunger Games.Si da, citatul ma cam reprezinta.In sensul ca incerc sa supravietuiesc si sa ies invingatoare din mijlocul furtunii.

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Sunt un dragut laughing, in e-mailul de la ei specifica sa nu le dau reply asa ca mai las si azi de la mine si ii astept si maine pana la pranz...
ma bucur, lupi nu mai gasestiwinking, hiene si javre sunt cate vrei rolling on the floor))
asta incearca toti dar reusesc mai putini si fara pete prea mari pe 'costum'.
oricum asa trebuie sa fii, cat mai dur sa fii respectat si evident BUN doar cu ALA CARE MERITA...

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Dar nu-s dura, poate rece /indiferenta cu unii.
Mersi love struck
Ok.Dar maine sa ii suni sau le dai reply ceva.

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Dupa ce trag un somn o sa ii sun sigur laughing
risca ca doar asa poti castiga, dupa cum spuneam mi-am schimbat multe chestii din comportament si din principii si e mult mai bine asa. au trecut abia 7 zile si ma simt super, o viata ai si p-aia so traiesc fara sa-mi pese de jegurile care ne-ar vinde pentru 10 lei ca nu au bani de tigari.

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Corect.
Dar la mine nu e vorba numai despre ei, e mai mult vorba despre lupii interiori.Astia fac si mai mari ravagii.
E bine daca te simti super!
Somn usorwinking

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Nu-mi spune ca nu esti la fel ca mine laughing
daca vrei sa-ti dau un sfat: e greu sa tragi de unul singur si iti trebuie mentalitate de otel sa reusesti, nu suntem facuti pentru atata stres si noi eram programati pentru altceva dar din pacate ne-o facem cu mana noastra, am fost si eu la fel cand dezamagirile apareau de la prieteni cu care ma cunosteam de o viata si colac peste pupaza ma mai certam si cu ai mei, practic simteam ca nu mai are rost viata si pentru ce as mai trai daca e asa naspa, nu mai suportam pe nimeni.
se spune ca dezamagirile apar cand ai asteptari asa ca am exclus toate asteptarile si ma asteptam in orice moment la lucruri rele din partea prietenilor nu si a familiei (nu putem trai fara acestia sau fara cunostinte deoarece traim intr-o societate)
cand mi-am mai revenit din starea aia mi-am dat seama ma imi place mult mai mult la tara de cat la oras, e cu totul altceva de la oameni pana la mediu.
am decis sa raman la tara toata vacanta la bunici si mi-am facut prieteni, prietene ca fiecare. ei sunt altfel si te ajuta sa treci peste tot, iti sunt alaturi in aproape orice moment...e mult de povestit si o sa te plictisesc.
in vara trecuta am trecut peste aproape toate problemele, am avut si sprijin chiar daca nu ma cunosteau ne comportam si vorbeam cu ei de parca ne stiam de o viata, un lucru extraordinar. practic atunci am realizat ca au si ei un rol si evident depinde mult de tine si de ei ca si oameni.
ma inteleg atat de bine cu ei, m-am saturat de tipii si tipele care vor de toate si toti cu mofturi ca nu le plac diferite chestii, etc
deci se pare ca un ingredient din cheia succesului este si socializarea, viata sociala, nu pare ca ar fi dar da ajuta mult, cel putin la mine
aseara am fost la un 'chef' cu ei si am uitat de tot, nu am dormit toata noaptea, am dansat si am povestit, ba chiar am baut putin (eu nu beau, dar mi-am adus aminte de mofturosi) si totul a fost super, am sarbatorit toti ioniii pe care ii cunosc acolo laughing
e lung dar citeste doar daca vrei, si sper sa nu te plictiseasca :*
ma bag la somn pe la 10, inca mai duc rolling on the floor

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

E foarte binewinking
Am citit.Ai dreptate in ce spui.
Ne asemanam ca gandire.Dar sigur suntem diferiti din alte puncte de vedere.

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Care ar fi?
doua copii nu se potrivesc, trebuie ceva diferit pentru ca relatie sa fie ok peste tot sa fie mereu unul care exceleaza la orice capitolwinking o dam in love rolling on the floor)

uitasem ceva legat de ei sa ii laud pana la capat ca ma vede Dumnezeu, un respect de nedescris, vorbeau frumos si ma luau toti la dans, intr-adevar erau putin piscati dar stii ca omul spune adevarul in gluma si la betiewinking

| 4psiho a răspuns:

Pai cred ca nr ala a ca să-ți verifici tu comanda.

| papuciirupti explică (pentru 4psiho):

Cel mai tare raspuns. se pare ca ai avut sarbatoriti astazi laughing)
normal ca de aceea este pus. pe mine ma interesa sa-mi raspunda o persoana care stie daca comanda mea e in curs de procesare dupa termenii pe care i-am explicat eu si cam in cat timp ajung comenzile de la altex in perioada asta...
oricum nu conteaza, numai bine happy