| DadyDD a întrebat:

Bună!
Azi (luni) am plasat o comandă pe eMAG pe la ora 15. Am ales să o primesc prin fan curier. Sunt din Bihor şi sunt curioasă când va ajunge? (ar exista speranţe să ajungă pe mâine?)

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Daca produsul era in stocul magazinului, va ajunge maine
Daca trebuie comandat la furnizor, va ajunge poimaine
Acum, chiar daca Emag-ul are un stoc imens si practic sunt furnizor, data cea mai probabila la care sa-ti ajunga produsul e tot poimaine. Trebuie sa iei in calcul ca pot aparea probleme sau intarzieri din cauza volumului de expedieri, fie la depozitul eMAG, fie la curier.

| DadyDD explică (pentru greyhound):

Da, erau in stoc.
Multumesc!

1 răspuns: