| coss a întrebat:

Daca ari fi sa alegeti sa ramaneti singuri acasa o saptamana ce ati alege dintre: o pisica, un caine, un animal de companie., un calculator, un telefon? Comentati.

6 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

O carte despre meditatia solitara.

| MâţaD a răspuns:

Un caine 100%...de ce? pentru ca el e intotdeauna distractiv si dupa momente groaznice ma binedispune, pentru ca e vesel si imi trasmite dragostea lui intr-un mod foarte placut.eu am un caine(rotweiller) si din pacate sunt cu liceul si nu prea am timp sa stau cu el, si tare rau imi pare.sunt cele mai simpatice animale si intr-adevar cei mai buni prieteni ai omului.stii sigur ca nu te vor trada si ca la nevoie te vor apara.big grin

| XxXFBIXxX a răspuns:

Un calculator pentru ca daca l-ai avea ai putea vorbi pe internet cu prietenii, te-ai juca, ai cauta chestii utile. Asa cu celelalte lucruri te plictisesti cum ar fi cainele si pisica care nu vb., telefonul care nu are jocuri faine si daca vb se termina si creditul

| negru30 a răspuns:

Sunt de acord cu MataCuPatine

| coss explică:

Eu as alege cainele sau pisica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As ramane cu 3 lucruri :
1)caine: te ajuta sa te inveselesti cand esti trist
2)telefon:poti sa comunici cu el usor
3)calculator:poti sa intri pe messlaughing
Succes!