| alexrot15 a întrebat:

Daca ati calatori in timp, mai exact in trecut, ce personalitate ati dori sa intalniti? de ce?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Pe Ceausescu, sa ii spun ca si-au batut astia joc de ce-a realizat el.

5 răspunsuri:
| maryellen91 a răspuns:

Pe vlad tepes deoarece exista foarte multe legende despre el care sustin ca era un pic sadic(taia capetele la dusmani si le baga in tarusi!)si mie imi plac chestile astea cam horror!

| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

M-as intoarce acum 2011 ani doar ca sa vad nasterea lui Iisus si apoi sa vad cum creste pana isi da viata pentru noi.

| BipBip a răspuns:

Pai cred ca pe Vlad Tepes fiindca e preferatul meu.Si eu as fi facut la fel in locul lui poate un pic mai sadic dar tot aia. Sper ca te-am ajutat. Pupici :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Freddie Mercury fara doar si poate.Ca el nu a fost,nu este si nici nu va mai fi vreun muzician cu toate ca si Elvis,Lennon, Roy Orbinson, Billy Joel, si multi multi multi altii sunt si vor ramane in inimile noastre pentru totdeauna prin ceea ce au facut pentru noi...

| Isabelle_8419 a răspuns:

Buna alexrot. Daca as putea calatori in timp,in trecut,as vrea sa o intalnesc pe Coco Chanel.A fost o renumita creatoare de moda,prima femeie care si-a tuns parul,trecand la o lungime mai scurta a fustei,iar alti spun ca ea ar fi inventat si pantalonii de femei. Este o imagine impresionanta,iar numele ei este cunoscut in intreaga nume,datorita reputatiei inedite create de firma,,CHANEL''.Eu ador moda, in calitate de fata, asadar sunt sigura ca as fi vrut sa o cunosc. Sper ca te-am ajutat.