| mihai186199 a întrebat:

Deci daca ai putea calatori in timp sa intalniti o persoana celebra, pe cine ati alege si de ce? + argumente. Funda happy

6 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Nu spun o persoana anume, ci spun o perioada anume in care as fi vrut sa traiesc: intre 1850-1970 in USA sau 1940-2000 undeva la tara In Romania

| MariaO a răspuns:

Hmmm, ar fi destul de multi, dar ca sa raspund concret, aleg doar unul. Kurt Cobain happy Imi place atat de mult ca om... era un om sensibil si profund, dar mai ales sincer. A ramas printre muritori pana cand a simtit ca muzica lui devine minciuna. Iar mai putin importat e faptul ca apreciez si genul lui muzical.

| DrunkenRat a răspuns:

Daca as putea calatori in timp nu as vorbi cu nimeni, as lua cartile lui Eminescu si Shakespeare din perioada actuala si le-as publica in trecut pe numele meu. De asemenea as lua si piesele lui Mozart si as face la fel. Hmm. as putea inventa si becul si teoria relativitatii si pc-ul!

| aro000 a răspuns:

Pe elton john las omori de cind era inca copil

| DorothyAnn a răspuns:

Cristopher Columb, ca sa il ajut sa-si dea seama ca a gasit un nou continent si sa se numea Magmerica sau Columerica

| Hayuki a răspuns:

Hmm...ar fi un fost chitarist de la o trupa japoneza numita An Cafe -Bou sama http://images.ados.fr/......92500a.jpg (e baiat :D ) reason: e super cute! si ar mai fi vocalistul trupei Three Days Grace -Adam Gontier http://baleru.com/data_images/adam-gontier-3-days-grace.jpg am un mare respect pentru omul asta mai ales prin cate a trecut si as avea enorm de multe de discutat cu el