| silver19 a întrebat:

Daca fac sala si iau dupa antrenament mereu cate un pahar de milk & egg e bine? vreau sa pun masa musculara mai repede si sunt curios daca sunt bune proteinele astea de ceva.
MSwinking

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consumă carne la fiecare masă, este o sursă bogată de proteine care ajută la masa musculară. Lasă proteinele artificiale, după ce nu vei mai lucra la sală ai să arăți ca un monstru.
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

E bun si paharul de proteine, dar mananca dupa ce ajungi acasa si mancaruri bogate in carbohidrati (cum ar fi cartofii). si nu merge prin baruri in zilele de antrenament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu bei lapte pasteurizat, de ala la punga. ca iti face mai mult rau decat bine, cel mai bine e sa il fierbi.

| mariomario a răspuns:

Daca vrei masa musculara baga cat mai multi carbohidrati, si mai putini aminoacizi