| taineamea a întrebat:

Daca la prima intalnire cu el/ea nu simtiti o atractie va mai intalniti si a doua oara cu acea persoana? Cand spun atractie ma refer la ca faptul ca sa va atraga macar prin ceva din aspectul fizic, sa apara si din discutia voastra sau eventual dintr-un sarut (french kiss) sau mai multewinking

3 răspunsuri:
| Auchan a răspuns:

Eu as merge si la a doua intalnire ca sa o cunosc mai bine...si daca nici la a 2 intalnire nu simti nimica nu prea mai are rost!

| taineamea explică (pentru Auchan):

La prima intalnire mi-a vorbit de fosta si cum s-au distrat ei la mare, nu-si cauta un job desi este foarte posibil sa fie data afara cat de curand pentru ca firma este in faliment si are 27 ani. pentru mine aceste detalii pe langa acea lipsa de atractie ma fac sa nu-i mai acord o a doua sansa, chiar daca lui ii place de mine.

| Auchan a răspuns (pentru taineamea):

Din moment ce a vorbit de fosta.si din moment ce nu esti atrasa...acum imi dau seama ca nu mai merita...