| SaveTheNature a întrebat:

Dan Diaconescu a preluat Olchimul. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Cocochannel a răspuns:

Ca vrea sa-si traga niste capital electoral.E cu bataie lunga faza.

20 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

România o să fie un loc mai bun, 420% sigur.

| dragos9234 a răspuns (pentru Polaris):

Nu poate exista 420%.
Cand spun X% spun ca maximul este de 100.
Deci, afirmatia ta este incorecta.

| Polaris a răspuns (pentru dragos9234):

Http://i.imgur.com/5NlNC.jpg
Mulțumesc de informație, o să refac clasa a 6a.

evenso
| evenso a răspuns:

Nu a preluat inca nimic, cat timp nu plateste suma de la licitatie el nu are treaba cu Oltchim.

| Urzi23 a răspuns:

Si eu sunt de acord cu expertii de mai sus, mai bine il dadeau la fier vechi polonezii si ne mai alegeam cu 10.000 de someri Dar se alegeau si USL-istii cu ceva bani de spaga, dar din cite vad eu fluiera a paguba de se aude si la oltchim.Pai ponta cum sa piarda bacsisul de campanie fa si tu un calcul 3 mil de euro cite mii de galeti fac rolling on the floor, turismul electoral trebuie platit si amantele trebuiesc intretinute, deci viitorul trebuie amanetat ca ei sunt asigurati.

| ROB3RT89 a răspuns:

La inceput toti promis marea cu sarea, sa vedem ce o sa faca el.Sunt multi muncitori pe platforma de la Pitesti(Arpechim)care se intreba cum vor decurge lucurile.A fost vorba ca porneste piroliza inca din 2009, au si primit fonduri, dar au fost spalari de bani! Chiar mi-a placut modul cum s-au risipit bani care au fost alocati cu scopul de a porni instalatia.Se facea poza la un rezrvor dezafectat si apoi se povpsea uramand sa mai fie facuta o poza dupa. Apoi sa taia...Nu prea vad un viitor prea stranucit, dar nu sti de unde sare iepurele!

| Purec a răspuns:

In Romania fiecare nebun are sansa sa ajunga la butoane. De data asta este randul shoricarului. Mai impresioneaza cativa tampiti sa il voteze, ajunge la 11%, se plictiseste de politica si continua cautarile Elodiei. Shoricarul ala nu e bun decat de caterinca ieftina

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Era beat

| RAY a răspuns:

De unde va scoate 200 de milioane de euro?

| dragos9234 a răspuns:

Nu avea el 45 de milioane de euro ca sa il cumpere.
Sta cineva mai puternic in spatele lui.

Răspuns utilizator avertizat
| dragos9234 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Pa dracu`.
Nu cred.

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru dragos9234):

''Nu avea el 45 de milioane de euro ca sa il cumpere.
Sta cineva mai puternic in spatele lui.''

asa cred si eu.

| Weedier a răspuns:

E ok...dar nu ma prea intereseazalaughing

| schmoll a răspuns:

Scapam de saracie...

Răspuns utilizator avertizat
| NixonRed a răspuns:

Nu o sa mai avem echipa de handbal...

| Jurebie_Alexandru_1996 a răspuns:

La luat de ochii lumii ca sa il voteze happy