| Meme10Meme a întrebat:

Ce părere aveți de faptul ca Liviu Dracnea a fost eliberat?

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dragnea il cheamă nu Dracnea, dar poti merită sa i spui si drac.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ca e la bulau sau acasa, tot aia.
Coruptia e la fel, ei sunt doar tapi ispasitori, iar pierderile noastre sunt aceleasi indiferent de cele 2-3 dosare care apar.

| T0T a răspuns:

Sunt criminali care sunt eliberați mult înainte de termen și majoritatea urlă pentru Dragnea. Pentru ceea ce a fost condamnat că a făcut a stat îndeajuns. În rest strigă curcile manipulate de media care nu cunosc legile, ci doar ascultă de intoxicațiile distribuite pe rețele de socializare. Asta ar fi ultima noastră problemă în momentul de față. Ca el sunt foarte mulți care nici nu sunt băgați în seamă, însă el a putut fi linșat mediatic. Cei care l-au linșat sunt mult mai corupți. Dar oamenii văd doar suprafața.

| Meme10Meme explică (pentru T0T):

Dracnea și a pus sclavii sa genereze scandal în fata DNA.

| T0T a răspuns (pentru Meme10Meme):

Uite că ai găsit prima problemă în țară. Bravo... Tu ești sclavul aici. Sclavul manipulărilor media.

| Meme10Meme explică (pentru T0T):

Exista presa în România? rolling on the floor

| Lukasssz a răspuns:

Merita sa mai stea acolo vreo 20 de ani laughing

| Zuzu1991 a răspuns:

Sper sa fie lynch-at... cat mai curand

| Werrich a răspuns:

Ai fost eliberati și teroriștii secui Szosz și Zoltan care au pus bombe la parada de 1 Decembrie.

| BuLaNNNeL a răspuns:

A fost eliberat Csampar, nu mă miră nimic. Oare încă câte astfel de personaje ca domul criminal au mai fost eliberate?

| ethanNicholas a răspuns:

Foarte bine, imi place mult de acest domn cu o cultura desavarsita.