| lalalalalalalalalalala a întrebat:

Dau funda! Imi explica si mie cineva care e treaba cu combinatiile la pariuri sportive? Sa zicem ca eu pun pe bilet 10 meciuri si pe publicbet.ro selectez la combinatii 1/10, 2/10, 3/10, 3/10 ...pana la 10/10, dedesubt imi arata castigul potential. Daca selectez de la 1/10 pana la 10/10, care sunt sansele de castig? Castig sigur ceva?

3 răspunsuri:
| Aamerican a răspuns:

Pai depinde si eu joc la pariuri depinde de cote si cat bagi adica 10-100 lei eu bag cate 100 lei pe bilet cu cate 3 meciuri cu cote de cam 15-20 si castig cate 1.000-1.400 lei

| Aamerican a răspuns:

Sa zicem te uiti la echipe 1-2 alegi echipa 1 si ce rezultat vrei sa fie sa bata 1 sau 2 ori = adica X sa zicem alegi x si x are cota 3.50 bagi un leu si iti ies 9. cam asa e la pariuri si daca bagi sa te selectezi combinatiile scade din suma adica cate meciuri pierzi din sa zicem 2/10 cu cota totala 176.50 iti ies cam 80-90 lei daca bagi 10/10 iti ies cam 1.7 lei happy ei bine te-ai prins ce voiam sa zic.

| IustinDiac a răspuns:

Casele de pariuri sportive sunt organizate in grupari care controleaza in mare parte rezultatul final al competitiei sportive fiind in joc sume enorme. Prin urmare castigi doar daca faci parte din acele grupari sau daca ai noroc nesimtit.