| MaTrIx8378 a întrebat:

Dau FUNDA! Vreau sa imi faceti un pret la aceasta unitate cam cat ar valora
placa de baza AsRock G31M-S R2.0,
Procesor : Intel(R) Pentium (R) 4 CPU 3.20 GHZ 3.19 GHZ
, 1 GB ram DDR 2,
Placa Video : Nvidia GetForce Series 210 512 MB GDDR2 64 bit
, HDD Sata 2 160 GB,
Sursa 450 W,
un DVD-Rom,
un ventilator mare si un cooler cu racire buna
http://i43.tinypic.com/14adbmu.jpg o mica poza
Dupa voi la ce pret sa dau aceasta unitate? si daca este cineva interesat ma poate contacta.

2 răspunsuri:
| gaby1924 a răspuns:

Fara suparare fara sa stau sa ma uit foarte bine vreo 50-700 lei ( asta si pentru ca e la mana a-2-a

| MaTrIx8378 explică (pentru gaby1924):

50-700 lei? la ce se refera? spune-mi mai exact un pret. da stiu, nu ma astept la mult, dar asa sa imi fac un calcul