| MaTrIx8378 a întrebat:

Cam cat ar valora aceasta unitate care nu e cine stie ce, Incepem cu placa de baza AsRock G31M-S R2.0, Procesor : Intel(R) Pentium (R) 4 CPU 3.20 GHZ 3.19 GHZ cu 2 nuclee, 1 GB ram DDR 2, Placa Video : Nvidia GetForce Series 210 512 MB GDDR2 64 bit, HDD Sata 500 GB, Sursa 450 W, un DVD-Rom, un ventilator mare si un cooler cu racire buna, cam atat, nu cred ca am uitat ceva, cam ce pret ar merita? m-as gandii sa pun asa pe mercador. in vanzare, astept raspunsuri, multumesc

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Placa de baza 100 lei
procesor 30 lei
ram dd2 1 gb 30 lei
video cam 40 lei.
hard disk cam 130 lei.
ce sursa e? model? in jur de 50 lei
dvdrom 20 lei
ventilatoare cam 15 lei.
atentie: asta e pretul pietei nu pus din burta.

| soloangel01 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Sa mori tu...

| SasNetRomania a răspuns (pentru soloangel01):

Sa moara m@-ta de copil obosit care nu stie preturile pietei. iti fac un pc de 700 lei peste ala de 100 ori copilas. te las in lumea ta de retard mintal.

| bistrita1984 a răspuns:

450-500