| anonim_4396 a întrebat:

Dc Nu pot intra pe facebook? Adica am fost infestata de virusul ala de pe chat, dar am devirusat tot calculatoru.Si acum dc nu pot intra pe fb? Aaa si am google chrome si explorel poate stiti voi cum pot face sa intru pe facebook? si am descarcat si mozila firefox, si tot nu`mi merge, ce pot sa fac?

10 răspunsuri:
| danyelo112 a răspuns:

Buna! aceste 2 browsere nu is bune.tie acel virus ti-a blocat browserele asa ca intra pe net si descarca mozila firefox.

| lakrymotsa a răspuns:

Da,am descarcat mozila, dar dc nu merge? Am incercat sa intru si nu`mi mergecrying

| lakrymotsa a răspuns:

Stiuu solutiaa...Trebuuuieee reinstalatt wiiiindowsul

| ღLexUL0v3ღ a răspuns:

Daca nu ai mozila firefox, instaleaza acest program. Dupa aceea intri pe FB si te conectezi. Nici mie nu imi merge FB pe google chrome.

| amykool a răspuns:

Eu cred ca acum calculatorul se protejeaza sa nu mai intre virusi instaleaza-ti avira antivir. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| DeeJayNo1 a răspuns:

Descarca opera browser... si o sa iti mearga...

| bianca55 a răspuns:

Nici eu nu pot intra...nu stiu ce sa mai fac crying

| Teo_1276 a răspuns:

Buna! nu stiu sa iti raspund la intrebare. Daca ai rezolvat aceasta problema te rog sa imi spui si mie cum?(sunt in aceeasi situatie ca si tine)

| sop a răspuns:

Problema asta o am si eu ~x( cred ca necesita o formatare alta solutie nu gasesc.

| MsMaria24 a răspuns:

Acelasi lucru mi s`a intamplat si mie`!sadda chiar nu stie nimeni nici o solutie?crying