| elisarktis a întrebat:

De cand am trerminat cartea "Torment" de Stephen R. George ma plictisesc stiti nu-sunt o tocilara, dar imi plac cartile muult.De cand am terminat nu mai am ce face va rog sa imi mai dati titluri de carti ca asta. Pentru cei care nu au citit-o este cu fenomene paranormale, posedari.
Mai scrieti si voi cateva sa am ce citi(P. S. Nu multe exemple de carti asa 3-4 carti)
Ms mult

Răspuns Câştigător
| Dyana_2608 a răspuns:

Dracula
Blaze-Stephen King
Exorcistul-William Peter Blatty

4 răspunsuri:
| ReadMe a răspuns:

Cauta toate cartile scrise de stephen r. george ssi stephen king:X si eu am citit torment mi-a placut mult

| gsghdfhsdfhds a răspuns:

Fantomele stiu toate secretele, nu plange sub clar de luna, fiica blestemata, sunt foarte bune apropo imi poti face un rezumat te rog la torment e super tare cartea i imi trebuie la scoala dar eu nu ma pricep la referatebig grin te rog.big grin

| gsghdfhsdfhds a răspuns:

Uita-te pe site-ul asta sunt numai carti cum vrei tu :D imi faci si mie rezumat?:D
http://www.goodreads.com/author/show/661143.Stephen_R_George

| gsghdfhsdfhds a răspuns:

Pe siteul asta ai sa gasesti numai carti scrie de stephen r george sunt superi tari numai de gen horror misto rau de tot si eu m-am mirat omul asta nu a trait degeabawinking imi faci si mie un rezumat la torment sau macar unu mic de tot big grin