| anonim_4396 a întrebat:

Hey stiti niste carti cu fantome sau fenomene paranormale. Ceva pentru adolescenti 14-15 ani.La cele mai multe titluri fundahappy

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Goosebumps sunt mai multe cărţi foarte multe ex : Casa bântuită, Fantoma din vecini, nu`mi mai aduc bine aminte titlurile dar ştiu că sunt cu vârcolaci, pitici de grădină, Fetiţa care a strigat ''Monstrul'', fiecare dintre ele e o carte şi sunt foarte interesante!
bye

| BoOoMbOnik a răspuns:

Fortele raului absolut. Are trei volume si este super. As citi de 1000 de ori aceste carti. Este vorba despre niste adolescentii cu puteri supranaturale cum ar fi : vrajitorie, varcolac, invocarea mortilor si vorbitul cu spiritele. Acesti adolescenti au fost modificat genetic la nastere si astfel au ajuns sa aiba aceste puteri. Cartea povesteste viata lor si aventurile acestora luptand cu cei care i-au creat. Ti-o recomand sincer. Funda? Te rog. Mersi

| Bibuu09 a răspuns:

Multumesc de raspunsuri maia stept:*