| didi33 a întrebat:

De cate semnaturi are nevoie o petitie ca sa fie luata in considerare de Ministerul Educatiei?

13 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu se ia in considerare nici daca are 10 milioane de semnaturi, in plus lucrarile au inceput sa fie corectate deja, nu se mai poate da inapoi.

| Anda1197 a răspuns:

Degeaba va mai zbateti! lucrarile au fost corectate deja deci nu mai au ce sa modifice acumwinking (chiar daca si eu am gresit crying )

| Paulla a răspuns:

E normal să se dea un exerciţiu mai controversat pentru departajare, pentru a evita pe cât posibil situaţiile în care mediile sunt la fel.
Nu contează câte semnături strângeţi, petiţia nu va fi luată-n considerare(nu pot fi două răspunsuri corecte, doar unul, iar lucrcările deja s-au luat la corectat).

| SweetSacrifice a răspuns:

Pe mine ma enerveaza aia care au pus subiectiva la nimereala ca prostii si acum se cred cine stie ce ca subeictiva era corecta.
Ba frate, deci eu tot nu inteleg da' ma rog.
Nu e corect deloc crying
Deci trebuie sa fie amebele corecte!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da greu va este sa recunoasteti ca ati gresit.

| Skeez a răspuns:

Fratilor subiectiva era corecta!
lasativa odata! ce naibii... baremul il fac 10-20 de profesori care fac subiective cu ochii inchisi si voi tot ii contraziceti?

| GoldCobra a răspuns:

Deci care era corecta? eu am pus subiectiva.

| David97tpu a răspuns:

Nu stiu, dar sper sa se adune
mai distribuie su tu petitia la toti cunoscutii

| didi33 explică:

Mda.ce am intrebat eu si ce raspundeti voi...

| suntserios a răspuns (pentru didi33):

Pai raspunsurile sunt corecte. Crezi ca Ministerul Educatiei va lua in considerare petitia unor copii care vor un punct in plus pentru o greseala?

| didi33 explică:

Daca tot am deschis subiectul, ce pretentii sa aiba profesorii de la noi, daca si ei se contrazic in legatura cu acea propozitie? ..intr-adevar, baremul spune ca raspunsul corect este punctul C, dar unii profesori spun ca raspunsul corect este B..nici eu nu stiu ce sa mai cred.

| sebi2002 a răspuns:

Vreo 3000 sau peste funda?