| 1girl a întrebat:

De cateva zile ma plictisesc. Nu prea stiu ce sa fac. Ma mai uit pe tableta mea, dar nu e mare lucru. Stie cineva ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Agoraphobia a răspuns:

Sa citesti o carte, sa te uiti la filme, seriale, sa inveti sa faci un lucru nou de una singura cum ar fi..sa pictezi, sa gatesti, chestii creative

2 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Citeste! E modalitatea perfecta de a petrece timpul liber, de a te relaxa, de a afla lucruri noi, de a-ti imbogati vocabularul si cultura generala. Citeste cat de mult poti, romane clasice, moderne, de dragoste, de aventuri, istorice, de capa si spada, psihologice, politiste, horror, SF, carti de dezvoltare persoanala... Alte idei de peterece placuta a timpului liber ar fi sa asculti muzica, sa iesi cu prietenii la o plimbare, la o terasa ori la un concert, sa faci voluntariat intr-un ONG, sa mergi la cumpaturi sau sa vizionezi filme.

| marian5693 a răspuns:

Iesi in oras la o plimbare, un suc, ceva