| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a întrebat:

De ce credeti ca exista viata pe planeta asta?

Răspuns Câştigător
| AnaAmalia31 a răspuns:

Viata exista pe Pamant, deoarece aceasta este singura planeta care ofera toate necesitatiile pentru c aniste fiinte sa supravietuiasca. Soarele nu este nici prea departe nici prea aproape de Pamant, fiind o temperatura buna, exista apa, oxigen...etc.

7 răspunsuri:
| Goonies a răspuns:

Pentru ca ofera conditiile prielnice existentei vietii.

| dragos9234 a răspuns:

Pentru ca a avut loc o serie de evenimente norocoase.In nici un caz din cauza lui dumnezeu

| Azµre a răspuns:

Pentru prosti laughing... Daca n-ar fi existat viata nu am fi existat nici noi? e logic nu?

Răspuns utilizator avertizat
| TheAvenger a răspuns:

Păi de ce să nu existe? să stea toate lucrurile mișto(aici mă refer la bere, cârciumi, țigări, comp, și droguri da mai puțin și multe altele) așa degeaba?

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 explică (pentru Azµre):

Nam nevoie de prosti asa ca sa stii si tu incaz ca esti...du-te si fa-ti temele

| Azµre a răspuns (pentru ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇):

Era o ironizare nu te-am facut prost/proasta.