| lovenotsex a întrebat:

Credeti ca mai exista viata si pe alta Planeta? Sau suntem singuri in acest Univers? Parerile voastre sincere.Stintifice sau/si religioase.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, nu e imposibil. Universul este infinit, asa ca este foarte posibil sa mai existe undeva si o alta forma de viata.

| MarcAnthony a răspuns:

Personal, sunt convins ca nu suntem singurii din univers.

| BEBE_6063 a răspuns:

Numai Bunul Dumnezeu stie

| Mihaela_5188 a răspuns:

Eu cred ca mai sunt fiinte vii in aceasta lume stranie, poate mai sunt si alte vecinatati ai lumii acesteia, dar fiintele sunt mai proaste decat noi, sau poate chiar mult mai destepte.
Semnat: Mihaela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Universul e infinit, deci posibilitatea ca noi sa fim singura forma de viata din el e minima.