| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a întrebat:

De ce credeti ca exista viata pe planeta asta?

Răspuns Câştigător
| AnaAmalia31 a răspuns:

Viata exista pe Pamant, deoarece aceasta este singura planeta care ofera toate necesitatiile pentru c aniste fiinte sa supravietuiasca. Soarele nu este nici prea departe nici prea aproape de Pamant, fiind o temperatura buna, exista apa, oxigen...etc.

7 răspunsuri:
| Goonies a răspuns:

Pentru ca ofera conditiile prielnice existentei vietii.

| Azµre a răspuns:

Pentru prosti laughing... Daca n-ar fi existat viata nu am fi existat nici noi? e logic nu?

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 explică (pentru Azµre):

Nam nevoie de prosti asa ca sa stii si tu incaz ca esti...du-te si fa-ti temele

| Azµre a răspuns (pentru ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇):

Era o ironizare nu te-am facut prost/proasta.

| dragos9234 a răspuns:

Pentru ca a avut loc o serie de evenimente norocoase.In nici un caz din cauza lui dumnezeu

| TheAvenger a răspuns:

Păi de ce să nu existe? să stea toate lucrurile mișto(aici mă refer la bere, cârciumi, țigări, comp, și droguri da mai puțin și multe altele) așa degeaba?

Răspuns utilizator avertizat