| xLove a întrebat:

De ce unii de pe acest site, si nu numai, se baga in seama aiurea? Raspunsurile lor dau de inteles ca restul ii gasca de prosti, iar el e mare inteligent. Pun o intrebare, si primesc un raspuns care nu are legatura cu intrebarea pusa de mine! De ce le place sa jigneasca, sa te injoseasca (De fapt, sa se injoseasca singuri)?
Aceste persoane, au vreo satisfactie?

Chiar nu inteleg de ce se comporta asa...

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Mereu se vor gasi astfel de "destepti".
Nu le baga in seama, ingnora-le ca sa le ei satisfactia.
Multi frustrati "umbla" pe net ca si in realitate.

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Corect ar fi să răspundă cei care ştiu sigur răspunsul.Dar cum este şi-n viaţă, se acuiesc mulţi parveniţi, cum ai spus se bagă-n seamă ca supozitorul.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Stiu cum e dar eu cred ca ei pur si simplu nu se pot culca linistiti pana nu jignesc pe cineva. Oricum un om care nu stie decat sa jigneasca te asigur eu ca in viata nu o sa aiba prea mult succes deoarece nimeni nu te tine la un loc de munca cu fite.

| WhatMeanLove a răspuns:

Prea multi oameni de genul asta, degeaba, chiar n-ai ce face in afara sa nu-i bagi in seama.

| Ghost89 a răspuns:

Unii n-au ce face,altii au ce face dar nu fac,unii ai lipsa (de creier),altii n-au (creier, deci e aceeasi chestie). adevarul e ca, probabil sunt useri juniori, si dau raspunsuri la plictiseala, sa devina seniori. epic fail.

| Flaviia16 a răspuns:

Pentru ca aceste persone nu sunt capabile sa se remarce prin nimic bun asa ca incerca sa se remarce prin rautati si multe altele. De cele mai multe ori le iese acest lucru deorece in general oamenii observa mult mai repede ceva negativ sau ceva extrem happy Au satisfactia de a fi in centrul atentiei

| xLove explică (pentru Flaviia16):

Da, doar ca incep sa ma dispere! Sunt ca niste muste, PESTE TOT! Ma intreb, daca m-ar intalni vreunul dinasta cu care m-am ciondanit, fata in fata, ar mai avea atata tupeu in ei?

| angellswig a răspuns:

Aceste persoane, draga mea nu sunt bagate in seama, si se baga singure.Ei cred ca sunt smecheri daca jignesc, educati lipseste tot mai mult din comportamentul unui om din zilele noastre, uni oameni jignesc doar pentru ca sunt gelosi si vor sa iasa in profit, sti cum e aia ''Haters gonna hate, potates gonna potate''.Mai sunt si oameni care judeca, dar judeca cu cap si prin inteligenta pe care n-o arata ca toti prosti care se cred doar inteligenti,, desi esti judecat te fac sa apreciezi modul de ati spune...dar din pacate acesti oameni sunt rari.
Mdaa, ce am mai vazut la multi oameni este ca apreciza la un om ca nu-i jigneste, ceea ce nu este normal, nu este normal sa apreciezi un om pentru ca este amabil, asa ar trebui sa fie toti oameni!
Scuze ca este asa lung raspunsul, dar vreau sa sa vada si prostii care procedeaza asa, cum ii cred ceilalti oameni!
Bafta!

| ღSecretღ a răspuns:

Nici eu nu inteleg fazele astea, frate daca nu poti sa ma ajuti nu mai comenta de geaba si gt, am patit-o si eu de multe ori... sad

| minho a răspuns:

Pentru ca pur si simplu asta sunt ei:niste "inteligenti".Din pacate exista astfel de persoane si nu putem face nimic in legatura cu asta.Am patit-o si eu parerea mea este ca adminii de aici ar trebui pur si simplu sa-i elimine. Uneori ma dispera la culme.