| mayXangel a întrebat:

De curand am fost intr-o excursie organizata la paris.Totul foarte frumos, dragut insa am totusi o dilema:printre adolescentii grupului era un baiat care mi-a placut si imi place; si cred ca si el ma place deoarece se uita tot timpul la mine...etc! In ziua plecarii s-a purtat ff frumos cu mine mi-a cerut id-ul dee mess etc; dar cand am aflat ca e din alt oras, nu prea mi-a priit.Acum ajutati-ma! Vreau sa stiu ce vrea el de la mine si daca pun mult suflet in el el poate se indragosteste de alta din orasul lui! oare ma place? de fapt ieri mi-a cerut id-ul si nici pana acum nu mi-a dat request pe mess...sa ii dau eu sau cat sa mai astept pana imi da el? totusi oare ma place? scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
| CristinasiVlad a răspuns:

Buna!
asta i un baiat ...in lume mai sunt multi baieti!
nu alege unul din alt oras! o relatie la distanta nu merge! deoarece el poate are iubita si te insala! crede-ma pe cuvant!
intr-o zi vei gasi altul apoi pe asta il lasi si tot asa!
mai asteapta cati-va ani pana vei creste mai mare... 18 ani max 20, atunci cauti o persoana!
funda?