| mariusnicol07 a întrebat:

De revelion am facut revelionul la mine si prietenii mei au aruncat 3 sticle pe geam cineva a sunat la politie si a venit politia in fata blocului care este de 4 etaje s-a uitat putin si a pleacat.Eu acolo la apartament ma duc rar.Are cum sa imi trimita vreo amenda sau ceva?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pentru ca nu stie cine a aruncat sticlele au dat un ochi si au plecat sa vada ca e bine in general.

| darrio2007 a răspuns:

Daca pica la cineva in cap? Daca tot aveti cap, minte ce va mai trebuie.Acum nu mai erai pe aici.

| misu a răspuns:

Nu,trebuia sa faca proces verbal, dar nu puteau sa deranjeze tot blocul

regis
| regis a răspuns:

Din pacate, fiind noaptea de revelion si probabil fiind mai multe apartamente unde s-a consumat alcool, Politia nu are cum sa identifice vinovatul, deci nu vor trimite nici o amenda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto prieteni ai.