| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot downloada si eu un jurnal secret?big grin

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dar nu ar fi mai bine sa iti faci aici cont?
www.jurnale.ro
Poti scrie ce vrei tu fara sa vada nimeni;) Sa daca nu vrei asa poti sa iti faci un blog si sa il ti pe post de jurnal :D

| Xonia a răspuns:

Cati ani ai?
8?
Sa fim seriosi...

| Asphalt.Fucker a răspuns:

Pai cum sa il poti downloada daca este secret?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce daca vre un jurnal secret ce? e bine sa ai unul...chiar daca nu ai 8 ani (pentru buburuza), ce sa zic ''sa fim seriosi'' laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe www.jurnale.ro til citeste toti si cum a zos xonia aveti 8 ani

| Miruna147 a răspuns:

Eu mi-am download-at de pe net DiaryOne si mi se pare super pana acum. Ca sa il download-ezi si tu cauta pe Google,, download diary one''

| Ankutu a răspuns:

Www.jurnale.ro este super bun