| Elvira_5783 a întrebat:

Cum sa imi fac jurnal secret aici?

13 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu iti poti face jurnal secret aici, nu asta e specificul siteului. Aici punem intrebari si raspundem la ele.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

De ce mintiti mai?
Tu scrii, noi citim si nu mai spunem la nimeni...

| Bishop a răspuns:

Aici nu se fac jurnalele secrete sau altceva, aici se pun intrebari si se raspund la intrebari.

| User a răspuns:

Huo! Bine ca toate penibilitatile de intrebari le acceptati, iar pe cele normale nu. Rusine, rusine, rusine

| andy_3925 a răspuns:

Oare cine modereaza intrebarile pe TPU?
Presupun ca nimeni...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la magazin si cumparati un carnet cu cheita.Paaaaaaaaaaaaaaa
succes, daca nu gasesti cumparati un caiet de 75 de banuti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti face jurnal secret aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu este bine sa iti faci jurnal aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fato asta nu-i un magazin de jurnale du-te la librarie si cumparati un carnetel cu cheita SUCCES... PAAAAAAAAA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa imi fac un jurnal secret pe internet? Va rog sa imi spuneti ca am nevoie de un jurnal pentru ca fratele meu imi ia jurnalul adevarat si afla oriunde l-as ascunde asa pe internet nici nu ar stii ca am jurnal secret. La revedere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt romina si as frea sa stiu cum sa imi fac un jurnal secret pe internet fratele meu mi-l ia oriunde l-as ascunde asa ca pe internet nu ar mai face asta va rog cine o sa imi raspunda mie sa foloseasca numele ROMINA sau sa intre pe id-ul meu alexandraromina2000 astept raspunsurile pe mess sau la numele romina aicea pe acest site.La revedere.Va pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creaza o pagina de web si selecteaza

Răspuns utilizator avertizat