| anonim_4396 a întrebat:

Dece ca eu cand vroiam sa imi schimb parola depe un site ca am uitat-osi mi-a trimis msj pe adresa mea de mail si cand vroiam as intru pe yahoo pe adresa mea de mail imi zicea adresa valida, dc? si acum nu mai pot intra pe contul meu dp yahoo ca imi zice adresa valida! Funda + vot!

1 răspuns:
| cooldreams a răspuns:

De ce nu scrii casa intelegem si noi? nu poti intra pe mail ca e adresa valida? pei daca e valida, inseamna ca e valabila deci nu inteleg care e problema. esti sigur ca mai ai cont pe yahoo?