| smileysmiley a întrebat:

Deci ca sa`mi scrimb nickname`ul la id de mess intru la Messenger >- My Contact Details si schimb acolo unde aveam alt nick pana acum.
Intrebarea mea este, daca il schimb de acolo automat o sa se schimbe si in lista prietenilor mei pe care ii am deja in lista? Sau o sa ramana cel vechi?
Cum sa fac sa`mi schimb nick`ul si sa le apara si la prietenii din lista noul nick. Astept raspuns urgent!
Multumesc big grin

7 răspunsuri:
| Aliyaa a răspuns:

Deci intri la messenger=>my contact details iti schimbi nick-ul si apoi selectezi lista de mess si le trimiti la toti un contact detail si asa le va aparea numele(nick-ul) schimbat sau dai la action=>send my contact detail

| Suzy a răspuns:

Actions > send my contacts detalies > dai dubluclik pe un prieten si scrii acolo nickname`ul cu vrei sa apari la el in lista (trebuie sa dai la fiecare in parte la toti nu merghe sigh

fundita?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o sa le apara si lor numele noi iar cel vechi n-o sa mai fie valabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa trimiti la fiecare nickul tau nou la actions : send my contact details si send celui care vrei sa ii apara noul tau nick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E Naspa ca nu poti trimite la toti o data sadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge...

| Pastiu_Simon_1999 a răspuns:

Poti si la toti odata doar ca trebuie sa ti apasat pe ctrl si ii selectezi pe toti!