| KellyK13M a întrebat:

Hi TPU, am o problema eu imi schimb numele la mess din contact details si la prietenii mei tot numele vechi le apare! ce as putea face sa se schimbe si la ei?

Răspuns Câştigător
| MâţaD a răspuns:

Le trimiti si lor.deschizi fereastra de convorbire la persoana respectiva si ii dai la actions, la send my contact details. daca vrei sa trimiti la toti odata dai de la fereastra de messenger la fel, de sus la actions si la send my contact datailshappy

3 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Buna trebuie sa te duci la actions la send my acound details selectezi toata lista sh scrii numele cel nou sh dai send sh o trimiti tuturor pr tai bafta

| xxD a răspuns:

Spune-le sa dea CTRL+SHIFT+R
apoi iti va aparea ceva.u dai "Select Details to Send "
SI apoi "Save & Close"

Sper ca te-am ajutat!

| тøххynee a răspuns:

Treb sa iti dea toti shift+ctrl+r.
dar trebuie sa iti dea toti. cine da, la ala ii apare numele tau cine nu a dau nu ii apare.