| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati putea calatori in timp ati alege viitorul sau trecutul?
cand, unde si de ce?

Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
In trecut, deoarece viata nu ar fi interesanta daca am privi in viitor. Ce rost am avea pe pamint daca am sti in fiecare secunda ce s-ar intimpla!
Pa! O noapte placuta!

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
1.Viitor!
2.2018!
3.La scoala!
4.Ca sa vad cum va merge scoala la 18 ani, ca sa vad ce prieteni am, si alte noutati!
O seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Pai nu as putea alege, as calatori in ambele timpuri.Pentru ca imi doresc sa vad unele lucruri, sa aflu secrete ale planetei, sau ale omenirii...

Răspuns utilizator avertizat
| Chirii a răspuns:

Trecut mi-as repara greselile si mi-as trai viata

| Pacurar_Ciprian_1997 a răspuns:

In trecut, sa imi pot schimba greselele