| BlueButterfly1970 a întrebat:

Deci maine dimineata ma duc in excursie...Nu conteaza undewinking si vreaus a imi ziceti daca stiti ce sa facem in autocar happy Suntem 6-8 persoane...Va rog daca imi dati jocuri spuneti si cum se joaca. Fundita si voot :*

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Puteti:
-canta
-spune bancuri
-intamplari hazlii
jocuri:
-fazan : cineva spune alfabetul in gand, pana cineva spune stop; la litera la care a ramas se zice un cuvant (Din orice domeniu dar fara nume); iar urmatorul va trebuii sa faca un cuvant cu ultimele 2 litere din cuvantul zis de persoana dinainte
-ati putea incerca sa jucati portocalele (Cred ca cineva de acolo trebuie sa stie cum se joaca)
-telefonul american
-telefonul fara fir
Sper ca te-am ajutat! Drum bun si distractie placuta!

| BlueButterfly1970 explică (pentru Adry05):

Mersii mult, am jucat toate asteawinking A fost o distractie maxima happy

| Adry05 a răspuns (pentru BlueButterfly1970):

Nu ai pentru ce. Ma bucur ca te-am ajutat si ca v-ati distrat. Astept impresii! ^^ (poti sa le scrii intr-un mesaj privat ca sa nu-i deranjam pe ceilalti pe care poate nu-i intereseaza). O zi buna! happy