| razvan1008 a întrebat:

Deci raspuns urgent...am primit telefon(apare numarul care m-a apelat) de la un reprezentat orange pe nume Iulian Cernat care spunea ca am castigat un premiu.culmea e ca eu participasem la acest concurs si nu mai stiu ce sa cred,,,,,, mi-a dat un numar sa sun cu (411) si mi-a zis sediul de unde ma pot informa. vreau sa stiu daca si voua vi s-a intamplat la fel. ca nu stiu ce sa cred.chiar am participat la concurs

3 răspunsuri:
| SloOpY a răspuns:

Sa nu crezi ca ai castigat ceva... spune doar ca a gresit numarul

| SloOpY a răspuns:

Sau poate fii adevarat...

| MeAndMe1000 a răspuns:

Nu suna, poate fi o pacaleala, s-au mai intamplat cazuri din acestea si le-am vazut la televizor.Nu crede daca nu ai participat! Poate o sa-ti ceara bani si nu o sa-ti dea nimic.