| Alexandru_Vlad_1997 a întrebat:

Deci salut, am si eu nevoie de ajutor la un joc numit Madagascar 2 Escape to Africa.Am instalat jocul cu daemon tools si dupa ce imi da finish si dau pe el imi scrie acolo ca,, Please insert Madagascar 2 Escape africa installation disk and select ok,, ce sa fac ca dau ok acolo si nu mi se intampla nimic deci va rog ajutati-ma. Funda cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| WassupBv a răspuns:

Salut, 1 la mana trebuie sa copiezi crak'ul de pe fisierul deschis cu daemon tools in folderul in care ai instalat jocul sau inainte sa intii in joc, dai click dreapta pe daemon tools in dreapta barii de start, selectezi mount image, deschizi imaginea jocului si apoi il accesezi din calculatorul tau...

| Alexandru_Vlad_1997 explică (pentru WassupBv):

Mersi mult a functionat poftim funda.

1 răspuns: