| andreeeeeeeea a întrebat:

Am instalat un joc cu daemon tools, cu cd 1 cd 2 adica l-am instalat bine dar cand intru in joc imi zice please insert correct disk 1 ceva de genu... dc? ca am si imaginea in daemon.

Răspuns Câştigător
| alexandru04 a răspuns:

Pai baga cd unu cum iti cere apoi intra in My Copmuter dai click dreapta pe imaginea jocului apoi dai Open si copii crack-ul unde ai instalat jocul si merge sigur draga

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xyzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Ai nevoie de crack

| PFStelian a răspuns:

Pai ai bagat crack... daca zici ca ai imaginea bagata in daemon tool thinking