| beatleman a întrebat:

Deci, sunt nou ieri m-am logatbig grin. OK, acum intrebarea:Am Windows 7 Ultimate si il am instalat de vreo 5 luni.De o luna incoace nu am driver pentru sunet... mi s-a sters si nu stiu ce sa fac! Va rog ajutati-ma, dau fundita!

Răspuns Câştigător
| ovidiu79 a răspuns:

Daca ai w7 trebuie sa iti caute automat activeaza ce ai dezactivat (firewall, update-ul) si o sa isi caute singur ar fi bine sa nu le mai dezactivezi

1 răspuns:
| Zero a răspuns:

Fratioare thinking parerea mea ar fi sa le cauti pe internet, sau sa gasesty ceva care sa inlokuiasca placa de sunet fara sa mai fi nevoit sa o folosesty, dar mai bine cauta driverele pe net exista sanse mai sa le gasestywinking, sau poti sa te duci la magazinul de unde l-ai luat si sa intrebi acolo de driverele necesare pc-ului tauwinking