| Scarlettt a întrebat:

Dupa ce termin liceul (mentionez ca sunt pe profil de teatru la un liceu de arta ) as vrea sa plec in USA, NY, sa studiez actoria la New York Film Academy!
Cam cati bani mi-ar trebui sa plec in SUA?(in afara de bilet de avion si viza ).
Si cam unde as da probele pentru admiterea mea acolo?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exceptand banii de drum si cazare stii ca trebuie sa platesti la New York Film Academy, si nu e ieftin, te ajunge si 50.000$ un an de studiu, doar taxa de scolarizare, fara cazare masa si restul cheltuielilor. Probabil cum vreo 70.000-80.000$ faci un an