| evysor2003 a întrebat:

Intrebarea mea este:c epot face eu cat sunt singura acasa? Eu stau toata ziua acasa singura si ma plictisesc tot timpul! Astept cat mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Invita o pretena la tine si ascultati muzica, barfiti, gasiti un joc interesant

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste carti. Nu te vei mai plictisi nociodata si timpul va trece foarte repede si frumos.

| Ea12345 a răspuns:

Citeste, uita-te la seriale, joaca-te pe calculator. Eu cu hamsterul meu ( http://www.olx.ro/q/husky/c-312 ) nu a plictisesc niciodata. E amuzant, si ma joc cu el toata ziua.